İstanbul Çocuk İngilizce Kursu | En İyi Kurs | En İyi Öğretmenler

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE KURSU


 • Çocuklar için ingilizce kursu programımız kayıt avantajı ve American Street eğitim kültürü farkı ile sunulmaktadır.
 • Eğitimde önceliğimiz çocuklarımızın ingilizceyi ana dili gibi konuşabilmelerini ve kullanabilmelerini sağlamaktır. Eğitime yönelik sunduğumuz katkılar ve programa dahil edilen ücretsiz club programları ile çok daha hızlı ve kalıcı öğrenim sağlanmaktadır.
 • Ayrıca öğrencilerimizin devamsızlık dışında kalan sebeplerden ötürü başarısız olduğu kurlarda ÜCRETSİZ KUR TEKRARI veriyoruz.

Online Kayıt Ol

  Tüm kur eğitimleri boyunca ÜCRETSİZ katılabileceğiniz American Social Clubs (İNGİLİZCE KONUŞMA – GRAMER ve KELİME EZBERLEME AKTİVİTELERİ),

  YAŞAM BOYU SINIRSIZ katılabileceğiniz CLUB eğitimi (Ayrıca ekstra bir arkadaşınız veya yakınınızı davet edebileceksiniz.) Programları öğrencimize sunulur.

  Sosyal etkinlikler ve diğer birçok interaktif aktivitelerle İngilizceyi bir amaç değil bir araç haline getiriyor, kursiyerlerimize teorik becerilerini pratik çalışmalarla geliştirme imkanı sunuyoruz.

  ÇOCUK İNGİLİZCE KURSU


  7-14 yaş aralığındaki çocuklar için  yaş ve gelişim durumlarına uygun eğitimler vermekteyiz. Kursiyerlerimiz eğitime başlamadan önce yazılı sonra da sözlü olarak Seviye Tespit Sınavı’na dahil edilmektedir. Yaş ve İngilizce seviyelerine göre gruplara ayrılarak çocukların bu dili severek ve anlayarak ayrıca uygulayarak öğrenmelerine destek olunmaktadır.

  İngilizce kursu eğitimi veren eğitmenlerimiz formasyon sahibi, alanında deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli bir eğitmen topluluğu, zengin içerikli materyaller ile iletişim ve uygulama ağırlıklı İngilizce kursu eğitimi çocukların dil gelişimini ve sosyal becerilerini aynı anda destekleyecek niteliklerde olmaktadır.

  Online Kayıt Ol

   Çocuğunuz isterseniz en fazla 12 kişilik sınıflarda, isterseniz sizin için oluşturacağımız özel kapalı gruplarda eğitimlere katılabilir.

   İlköğretim İngilizce kursu eğitimi veren kurumumuzda Avrupa Dil Portfolyosu’na uygun ve okul müfredatı ile uyum gösteren bir ders planı uygulanmaktadır. Bu durumda öğrenci hem okulda ki İngilizce dersinde yüksek başarı sağlamakta hem de öğrendiği İngilizceyi her anlamda kullanabilme yeteneğine sahip olmaktadır.