BİREBİR ÖZEL DERS

Birebir İngilizce (Private Lesson)

(Özel Ders)

The American Street Language Schools‘da, her durumda çözüm üreterek öğrencilerimize kolaylık sunmaya çalışırız. Sınıf dersleri ve İngilizce özel dersler şeklinde ayırdığımız hizmetler de yine bu amaç içindir. Çalışma saatleri, okul günleri, farklı ihtiyaçlar nedeniyle İngilizce eğitim süreci birçok kişi için farklılıklar gösterebiliyor. Eğitimde, kişisel tercihleriniz için size özel çözümler üretiriz.

Birebir İngilizce kursumuz çözüm yöntemlerinden biridir.

Online Kayıt Ol

    Öğrencimizin dil öğrenimi almadaki amacı ve hedeflerinin belirlenmesi sonrasında seviye belirleme testleri yapılır ve kendisine uygun olan seviyeden başlayarak, ihtiyaçları doğrultusunda eksiklikleri giderilir. Uzman kadromuzun hazırladığı kaynak ve içerikler ile eğitim sürekli olarak desteklenir. Değişen durumlara göre eğitim planımızı sürekli güncelleriz. Uluslararası ve ulusal sınavların yanında, bireysel gelişiminiz yada kariyer hedeflerinize yönelik eğitim danışmanlık hizmetleri sağlarız. Bize göre her öğrencimiz bir başarı hikayesi olmalıdır ve bu hedefle disiplinli sıkı çalışma temposu konusunda bazen neredeyse sizden daha istekli olabiliriz.

    Birebir özel derslerimiz öğrencimizin seviyesine göre ana dili İngilizce olan yabancı yada Türk öğretmenlerimizle devam eder. Eğitimcilerimiz arasından hedefinize uygun uzmanlık alanı edinmiş olanlar ile birlikte size özel bir eğitim planı hazırlar ve yine öğretmenimizin uzmanlığından faydalanmanızı sağlarız. Özel derslerimizde öğrencimize istediği yabancı dilde okuma, yazma, anlama ve çeviri gibi dilde hakimiyet unsuru alanlarda eğitim verilir. En kısa sürede ancak sağlam temellerle yabancı dil hakimiyeti sağlanır.

    Bu dönemde, eğitim ofisimizce hazırlanan özgün kaynaklardan faydalanabilmeleri adına öğrencilerimize Facebook ve Twitter hesaplarımızı takip etmelerini önerir.

    Şubemizi arayarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.