İŞ İNGİLİZCESİ

Business English Class (Mesleki İngilizce)

Mesleki İngilizce (İş İngilizcesi), iş hayatında etkin bir İngilizce kullanımına ihtiyaç duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen bireylere yöneliktir. Meslek hayatımızda aktif olarak İngilizce yazışmalar, konferans ve toplantılara katılmamız gereken pozisyonlarda bulunabiliyoruz ve bu gibi durumlarda yüksek seviye İngilizce bilgi ve becerisi göstermek, kariyerimizde etkili rol oynayabiliyor. Genel İngilizce bilgisinin yetemediği meslek alanları için çalışma alanınıza uygun mesleki İngilizce eğitim müfredatı oluşturarak, bir yandan İngilizce’nizi geliştirirken, bir yandan da ihtiyaç duyacağınız güncel meslek terimleriyle pekiştiriyoruz.

Online Kayıt Ol

    The American Street Language Schools‘da İş İngilizcesi kurslarımız iş dünyasında yabancı dil becerisinin önemini göz önüne alarak hazırlanmıştır. Bu sebeple, eğitim ofisimizin profesyonel kadroları sürekli olarak oluşturdukları güncel ve özgün içerikler ile iş yaşamında ihtiyaç duyacağınız yazışma kalıplarından, uygun hitaplara; kültürel farklılıklardan uluslararası iş sahalarında görülen standartlara kadar her konuda destek olurlar.

    Mesleki İngilizce kurslarımız öğrencilerimizin seviyeleri belirlendikten sonra kendilerine uygun olan seviyeden başlar. Bir yandan mesleki İngilizce terimlere aşina olmalarını sağlayacak okuma ve konuşma pratikleri yapılırken, bir yandan da düzenli devam eden, İngilizce deneme sınavlarıyla öğrencimizin seviyesi kontrol altında tutulur. Bu süreç içerisinde öğrencimizin ücretsiz American Social Club aktivitelerine katılmasını, merkez kütüphanesinden yararlanmasını ve son derece faydalı olabilen düzenli paylaşımlarımızı kaçırmamak için Facebook ve Twitter hesaplarımızı takip etmesini tavsiye ederiz.

    Mesleki İngilizce kursu fiyatları ve her bütçeye uygun ödeme koşullarımız hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir, bize numaranızı bırakabilir veya şubemizi ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.