Esenler Kurumsal İngilizce Kursları | En İyi Kurs | En İyi Öğretmenler

KURUMSAL İNGİLİZCE KURSU


Her kurumsal firmanın ihtiyaçlarının farklı olduğunun farkındayız. Bu nedenle sizleri dinler ve ihtiyaçlarınızı birlikte belirleriz, bu sayede hedeflerinize çok hızlı ulaşmanızı sağlayacak, tamamen size özel bir eğitim programı oluştururuz. Firmanız ve çalışanlarınız için aldığınız kurumsal ingilizce kursu eğitiminin, harika bir yatırıma dönüştüğünü hissedeceksiniz.

Uyguladığımız ingilizce eğitim sistemi, bir çocuğun ana dilini öğrenmedeki aşamaları esas alarak hazırlanmış, harika bir eğitim sistemine sahiptir. Çalışanlarınız için haftalık bir çalışma planı oluşturmaktayız. Bu çalışma planlarında, fazlası ile pratik yapmaları, zevkli ve sosyal bir ortamda, alanında uzman eğitmenler ile birlikte, ingilizceyi kolay bir şekilde öğrenmeleri amaçlanmaktadır.

Online Kayıt Ol

  Firmanızın üst düzey yöneticileri de dahil olmak üzere, farklı kademelerde ve görevlerde çalışan personellerinizin bulunduğunu, bu kişilerin farklı seviyede ingilizce bilgisi olduğunu göz önünde bulundurarak, tüm çalışanlarınıza aynı anda ve her birine kendi seviyelerinde ingilizce eğitimi vermeyi daha doğru buluyor ve anlamda kapsamlı ve detaylı bir eğitim planı oluşturuyoruz.

  Firmanıza özel oluşturduğumuz bu eğitim planında;

  • Genel İngilizce Eğitimi
  • Profesyonel İngilizce Eğitimi
  • Firmanızın özel ihtiyaçlarına uygun ingilizce eğitimi verilmektedir.

  Yukarıdaki eğitim programlarından bir veya daha fazlasını tercih edebilirsiniz.